Newsletter
Zapisz się na newsletter! Bądź na bieżąco! Nowości, promocje i nowe wpisy na blogu.
Twoje dane będą przetwarzane zgodnie z naszą polityką prywatności
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Nova kosmetyki

Laboratorium NOVA powstało w 2011 r. jako odpowiedź na coraz większe wymagania osób poszukujących kosmetyków idealnie dopasowanych do swoich potrzeb. Podążając za najnowszymi trendami panującymi w kosmetyce Nova Cosmetics stosuje zarówno innowacyjne surowce, jak i te znane od wieków ze swojej skuteczności. Komponenty używane do produkcji naszych produktów są wysokiej jakości, a receptury opracowane tak, aby kosmetyki jak najskuteczniej zadziałały. To sprawia, iż w testach konsumenckich osoby ankietowane podkreślały, że kosmetyki Nova spełniły ich oczekiwania. 

info.jpg

 

Co składa się na wyjątkowość kosmetyków Nova Cosmetics?

Skuteczność: gwarantują ją wysokiej jakości surowce od europejskich dostawców. Surowce te w wielu przypadkach są użyte w maksymalnych dopuszczalnych stężeniach, przez co  kosmetyki naprawdę działają.

Naturalne składniki: Sekretem serii GoCranberry, GoArgan+, MIKKOLO oraz GoSPA są naturalne roślinne olejki i masła. Większość z nich została pozyskana w procesie wykonywanym „na zimno”. Oznacza to, że komponenty te zachowały jak najwięcej naturalnych dobroczynnych składników, które w przypadku obróbki z użyciem wysokich temperatur zostają w dużej mierze dezaktywowane. Warto wspomnieć, że wiele składników posiada certyfikat ekologiczny. Jest to gwarancją pochodzenia z czystych upraw i nie poddawania chemicznej obróbce w procesie wytwarzania surowca.

Są hypoalergiczne: kosmetyki zostały poddane testom dermatologicznym (na możliwość uczulenia, podrażnienia skóry) na grupie osób ze stwierdzoną alergią lub skłonnością do podrażnień. Wszystkie badania wykazały brak działania drażniącego i uczulającego. Jest to wynikiem zastosowania surowców, które nie posiadają alergenów w składzie.

Nie zawierają konserwantów*: Doświadczenie technologów Nova Cosmetics zaowocowało specjalnie dobranymi recepturami kosmetyków, które zminimalizowały ryzyko rozwoju bakterii i grzybów. Dodatkowo kosmetyki (emulsje) zamknięte są w szczelnych opakowaniach typu air less lub higienicznych butelkach z pompką. Dzięki temu podczas aplikacji nie ma kontaktu z produktem, dzięki czemu nie wprowadzane są mikroorganizmów, które odpowiadają za „psucie się” produktów.

 

*wyjątkiem jest Maska do twarzy z komórkami macierzystymi drzewa arganowego GoArgan+

Nova kosmetyki

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl